Zimná škola HWR Berlín 2023

Zimná škola HWR Berlín 2023

Stratégie inovácií a platforiem v odvetví služieb

• 2. – 6. januára + 8. – 21. januára 2023

Zmiešané vzdelávanie: po jednom virtuálnom Reading Week-u nasledujú dva týždne na mieste v Berlíne

Stratégia a riadenie značky v pivovarníckom priemysle

• 2. – 6. januára + 8. – 21. januára 2023

Študenti sa môžu prihlásiť vyplnením tejto online prihlášky.

Informačný list pre každý program spolu s informáciami o poplatkoch a kredite a letákom 2023:

Programy sú zamerané na študentov obchodu/ekonómie (vyššieho bakalárskeho alebo postgraduálneho štúdia).

Všeobecná uzávierka prihlášok je 15. októbra, no nominácie od partnerov by sme chceli dostať do 1. októbra 2022.

Zdravotné obmedzenia: Pravidlá COVID-19 sa môžu opäť zmeniť, ale očakávame, že študenti musia preukázať svoj status očkovania / testované pred cestou do Berlína.

Preview: Letná škola HWR Berlin 2023

Informácie o našom programe Summer 2023 teraz nájdete aj na našej webovej stránke, na letáku vyššie a TU:

Okrem našich bežných programov teraz ponúkame možnosť pridať 1-týždňový online kurz nemčiny (1 ECTS).

Exkluzívne pre postgraduálnych študentov ponúkame Game Thinking for Business – Stratégie pre lojalitu zákazníkov a angažovanosť zamestnancov.