Dodatočná výzva na študentské mobility v letnom semestri 2023/2024

Dodatočná výzva na študentské mobility v letnom semestri 2023/2024

Vážení študenti,

Dovoľte mi Vás informovať, že Úsek zahraničných vzťahov a mobility TUKE otvoril dodatočnú výzvu na prihlasovanie sa na mobilitu za účelom štúdia na letný semester akademického roku 2023/2024.

Link k výzve a detailom postupu podávania prihlášky: https://erasmus.tuke.sk/dodatocna-vyzva-na-studentsku-mobilitu-v-letnom-semestri-vakademickom-roku-2023-2024/

Prihlášky je možné odovzdať fakultnému koordinátorovi programu Erasmus+ na EkF TUKE (doc. Ing. Dr. Ján Buleca, PhD.) na emailovú adresu erasmus.ekf@tuke.sk do 23.10.2023.

Podľa aktuálnych požiadaviek je vyplnenú prihlášku študenta (bez príloh) potrebné zaslať aj na email univerzitného koordinátora (michaela.blaskova@tuke.sk), aby bolo možné zabezpečiť vašu nomináciu na zahraničnú univerzitu.

Výzva: PDF