ŠTIPENDIUM pre budúcich študentov 1. ročníka bakalárskeho štúdia v ak. roku 2023/2024

Dňa 13. júna 2023 bolo spustené podávanie žiadostí o štipendium v rámci POO „Študujem doma, Slovensko ma odmení“ pre domácich talentovaných študentov. V prvom kroku sa mohli záujemcovia iba registrovať a vyplniť svoje kontaktné údaje. Od včera už je aktívne aj samotné vyplnenie žiadostí, nahratie príloh a podanie žiadostí.

Kde treba podať žiadosť:  https://stipendia.portalvs.sk/

Záväzný termín na podanie žiadosti: 20. júla 2023

Upozorňujeme, že študenti, ktorí už štipendium začali poberať minulý rok a nastupovali by znova do 1. ročníka, nemôžu naďalej poberať štipendium, ani sa opätovne uchádzať o to tohtoročné. Štipendium je určené výlučne študentom, ktorí v roku 2023 ukončujú strednú školu.

Všetky podrobnosti nájdu uchádzači na priloženom linku a v prípade otázok môžu využiť e-mailovú adresu stipendia.talenty@minedu.sk.