Otvorená vedecká súťaž v Match4Cooperation

Otvorená vedecká súťaž v Match4Cooperation

Chceli by ste sa bezplatne zúčastniť konferencie podľa vlastného výberu? Ste v súčasnosti doktorandom alebo ste ukončili prácu v priebehu posledných 5 rokov?

Ak áno, odporúčame vám zúčastniť sa súťaže Match4Cooperation (M4C), ktorá je momentálne otvorená do 31. mája a je určená mladým výskumníkom z výskumnej komunity Ulysseus European University.

Ale čo je Match4Cooperation?

Match4Cooperation je sociálna sieť Ulysseus, ktorá umožňuje výskumnej komunite spájať sa a spolupracovať na európskych výzvach na predkladanie projektov, ako aj na iných verejných alebo súkromných príležitostiach. Naším cieľom je spojiť všetkých akademikov Ulysseus a podporiť mobilitu výskumných pracovníkov.

Chcete sa zapojiť do súťaže?

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Pripojte sa k Ulysseus Match4Cooperation cez tento odkaz: https://social.ulysseus.eu.
  2. Odtiaľto sa prihláste pomocou ULYSSEUS LOGIN (EDUGAIN), dostanete sa na jedno kliknutie od vášho univerzitného prihlásenia.
  3. Keď už budete na Match4Cooperation, zdieľajte príspevok.

Mal by obsahovať:

• Odkaz na váš výskum v oblasti otvorenej vedy
    • Zmienka pre účet @projects : stačí napísať @projects@social-groups.ulysseus.eu (po zadaní prvých znakov to navrhne)
    • Uveďte, na ktorú konferenciu chcete ísť
    • Pridajte #OpenScience

4.  Kliknite na 3 bodky a získajte odkaz na svoj príspevok. Vložte tento odkaz do e-mailu a pošlite ho (BCC) všetkým ľuďom, ktorí by vás chceli podporiť. Stačí sa prihlásiť rovnakým spôsobom ako vy, sledovať svoj účet a kliknúť na „Otvoriť na webe“ v dolnej časti.

Zhrnutie podmienok súťaže:

• V čase účasti na tejto súťaži musíte byť v súčasnosti zapísaný ako študent na vysokej škole alebo ste v priebehu posledných 5 rokov získali doktorát.
  • Musíte uviesť odkaz na článok s otvoreným prístupom, ktorý bol publikovaný za posledné 3 roky, kde ste prvým alebo posledným autorom ALEBO článok odoslaný do úložiska Ulysseus Open Science. Výhra je neprenosná a môže si ju uplatniť a uplatniť len ten, kto sa do súťaže zapojil.
  • Na konci mája budú vybraní 2 výhercovia:
  • Víťaz 1 bude určený na základe toho, koľkokrát bude jeho príspevok opakovaný.
  • Víťazom 2 sa stane osoba, ktorej recenzovaný článok bol uverejnený v časopise s najvyšším Impact Factor Journal (IF prevzatý v čase uzávierky súťaže).
  • V prípade nerozhodného výsledku v ktorejkoľvek kategórii bude víťaz vybraný na základe toho, koľkokrát strelil na M4C.
  • Víťazi budú vyhlásení na M4C 14. júna.
  • Víťazi si môžu nárokovať finančné prostriedky na pokrytie nasledujúcich výdavkov:
  • Cestovné: do 1000€
  • Náklady na ubytovanie: do 150€/noc
  • Registračné poplatky na zvolenú konferenciu: do 1000€
  • Tieto prostriedky budú k dispozícii od septembra 2023 do decembra 2023.
  • Víťazi musia byť prijatí na prezentáciu svojej výskumnej práce (postery alebo ústna prezentácia) na konferencii podľa vlastného výberu.
  • Od víťazov sa bude vyžadovať, aby predložili kópiu oznámenia o prijatí konferencie, ktoré dostali.
  • Finančné prostriedky nebudú vyplatené priamo víťazom. UCA zarezervuje a zaplatí priamo cestovné, ubytovanie a poplatky.

Úplné znenie podmienok súťaže si môžete pozrieť na tomto odkaze: https://ulysseus.eu/match4cooperation/

Tešíme sa na vás v Match4Cooperation!