Digitálny týždeň 2023 Université Côte d'Azur (12. – 16. júna 2023)

Digitálny týždeň 2023 Université Côte d'Azur (12. – 16. júna 2023)

Radi by sme vás informovali, že Université Côte d'Azur organizuje už po druhýkrát medzinárodný týždeň "Digital Week", určený pre všetkých medzinárodných a lokálnych partnerov od 12. júna do 16. júna 2023.

Počas tohto týždňa sa budete môcť zúčastniť konferencií a workshopov o inováciách a udržateľnosti, o tom, ako digitálna transformácia ovplyvňuje vzdelávanie, cestovný ruch, udržateľnosť, zdravie, otvorenú vedu, manažment a kreatívny a kultúrny priemysel.

Môžete tiež zorganizovať stretnutia a návštevy kolegov z Université Côte d’Azur.

Ak máte záujem, môžete si pripraviť svoj projekt Erasmus mobility a tiež sa zaregistrovať na toto podujatie prostredníctvom tohto odkazu: https://newsroom.univ-cotedazur.eu/events/digital-week (Registrácia je potrebná do 2. júna 2023)

Ak budete potrebovať ďalšie informácie, kontaktujte nás.

E-mail: eur-elmi.international@univ-cotedazur.fr

Leták: PDF