1. medzinárodná letná škola na tému „Prechod čistej energie na malých ostrovoch – technológie, aplikácie a paradigmy skutočného života“

Laboratórium SEA & ENVIPRO z University of West Attica spolu s obcami Tilos (prvý európsky energeticky sebestačný ostrov) a Nisyros (známy svojou aktívnou sopkou, globálny geopark UNESCO) v Egejskom mori s potešením oznamujú 1. medzinárodnú letnú školu na tému „Prechod čistej energie na malých ostrovoch – technológie, aplikácie a paradigmy skutočného života“ od 28.5.2023 do 2.6.2023 a pozývajú vás na účasť.

Ich letná škola si kladie za cieľ poskytnúť účastníkom špecializované znalosti o návrhu a implementácii moderných hybridných energetických systémov a ich aplikácii v malých a stredných autonómnych elektrických sieťach, ako je napríklad paradigma skutočného života ostrova Tilos. Vo svojej podstate bude kurz klásť dôraz na maximalizáciu výroby energie z obnoviteľných zdrojov energie (OZE) s cieľom vytvárať výhody pre ostrovné komunity a chrániť miestne životné prostredie.

Viac informácií o letnej škole nájdete TU.

Ak chcete vyjadriť svoj záujem o účasť, prihláste sa včas TU do 20. marca 2023.