Letná škola HWR Berlin 2023 (Registrácia otvorená)

Letná škola HWR Berlin 2023 (Registrácia otvorená)

Sme nadšení, že sa s vami môžeme podeliť o náš pripravovaný program HWR Berlin Summer School, ktorý sa bude konať priamo na mieste v júni / júli. Naše akademické programy zostávajú nezmenené, ponúkame však dva nové programy:

• Intenzívny program pre študentov magisterského štúdia v oblasti gamifikácia: Game Thinking for Business – Stratégie pre lojalitu zákazníkov a angažovanosť zamestnancov. Tento program je otvorený pre všetky oblasti, avšak pracovné skúsenosti sú povinné.
  • Pred začiatkom našich programov na mieste ponúkame virtuálny predkurz „Pripravte sa na Berlín: Online kurz nemeckého jazyka“, ktorý študentov pripraví na bezproblémový príchod do Berlína. Tento kurz je možné pridať pred všetky študijné programy (voliteľné) a ponúka dodatočný kredit ECTS.

Študenti si už teraz môžu pozrieť ponuku kurzov na našej webovej stránke: www.hwr-berlin.de/summerschools. Prihlasovanie sa začína 31. januára, všeobecný deadline pre študentov je 1. apríla.

Študenti sa môžu prihlásiť cez tento odkaz: https://www.service4mobility.com/europe_template/BewerbungServlet?identifier=BERLIN06&kz_bew_pers=S&kz_bew_art=IN&aust_prog=Sum&sprache=en

V polovici februára a marca ponúkneme aj online informačné stretnutia pre študentov. Všetky termíny a informácie nájdete na našej stránke.

Prezentácia: PDF

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:
T: +49 (0)30-30877-1354