MARGA for students: Online obchodná herná súťaž - letný semester 2023

MARGA for students: Online obchodná herná súťaž - letný semester 2023

MARGA for students je dynamická a realistická online budiness simulácia, v ktorej medzi sebou súťažia študenti z celého sveta v tímoch v trhovom prostredí. Cieľom je úspešne riadiť vlastnú virtuálnu spoločnosť MARGA a robiť rozhodnutia v oblasti marketingu a predaja, ľudských zdrojov, výroby, logistiky a financií. Od stanovenia cieľov cez firemnú stratégiu až po udržateľný úspech študenti ovládajú celý podnikateľský proces. Tým sa dosiahne jedinečný prenos vedomostí smerom k podnikateľskému mysleniu a konaniu.

Cieľová skupina: Študenti (prvý stupeň, t.j. bakalársky a magisterský stupeň) obchodu a ekonómie a pod.
Dátum: 2. mája – 23. júna 2023
Uzávierka registrácie: 24. apríla 2023 (letný termín 2023)
Celková záťaž: cca. 45 hodín (flexibilné plánovanie)
Trvanie: 8 týždňov
Cena: 700 € za tím (až šesť osôb). Noví zákazníci môžu bezplatne zaregistrovať svoj prvý tím.
Jazyk: nemčina a angličtina
Organizácia: MARGA ponúka kompletný balík služieb vrátane organizácie a komunikácie (bez licencie); program beží kompletne online
Technológia: Online prístup cez štandardný prehliadač (nie je potrebná žiadna dodatočná inštalácia softvéru)
Vaša možnosť: Obsah vzdelávania môže byť diskutovaný v záverečnej ústnej alebo písomnej skúške. Poskytneme vám prípadné otázky a odpovede.

Viac informácií: