Výskumný štipendijný programMoholy-Nagy University of Arts and Design

Výskumný štipendijný programMoholy-Nagy University of Arts and Design

Inovačné centrum Univerzity umenia a dizajnu Moholy-Nagy (MOME) pozýva vedcov od začiatku kariéry až po strednú kariéru, aby sa prihlásili do svojho prvého programu Research Fellowship. Program poskytne vedcom z rôznych oblastí príležitosť pristupovať k výskumu z hľadiska dizajnu v spolupráci s výskumnou komunitou univerzity.

Výskumné štipendium sa plánuje na 12 až 24 mesiacov, počas ktorých budú štipendisti dostávať finančnú a prevádzkovú podporu na vykonávanie svojho výskumu.

OPRÁVNENOSŤ

Uchádzači, ktorí predkladajú návrh, musia:

• mať v čase podania prihlášky titul PhD alebo ekvivalentný titul v akomkoľvek odbore vedy;
  • preukázať úspešný akademický publikačný záznam;
  • mať záujem úzko spolupracovať s dizajnérmi v interdisciplinárnych tímoch;
  • počas trvania programu sa presťahovať do Budapešti a mať primárne sídlo v Budapešti a zúčastňovať sa na intelektuálnom živote univerzity.

TERMÍN PRIHLÁSENIA

Prihlášky do výskumného štipendijného programu je potrebné podať do 4. septembra 2022 23:59 CET na opencall2022@mome.hu.

VIAC INFO: PDF1, PDF2

V prípade akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte na opencall2022@mome.hu.