Erasmus+ mobility: zamestnanecká výzva – ULYSSEUS

Erasmus+ mobility: zamestnanecká výzva – ULYSSEUS

Úsek zahraničných vzťahov a mobility TUKE vypisuje výzvu Erasmus+ na predkladanie prihlášok pre zástupcov vedeckej komunity TUKE na Erasmus+ mobilitu za účelom školenia – výmeny teoretických a praktických skúseností v mesiaci september a október 2022.

V tejto výzve je možné prihlásiť sa na 3 podujatia organizované partnerskými univerzitami z Rakúska, Francúzska a Fínska, ktoré sú združené v aliancii ULYSSEUS.

Podujatia sú skvelou príležitosťou pre:

• nadviazanie nových kontaktov a identifikovanie oblastí budúcej spolupráce,
  • spoznanie prostredia partnerských univerzít, zamerania ich výskumno-vývojovej kapacít, činností a expertízy,
  • iniciáciu nových projektových myšlienok,
  • prezentáciu činnosti a expertízy účastníka, jeho pracoviska, fakulty a TUKE.

Záujemcovia majú možnosť odovzdať vyplnenú prihlášku s požadovanou prílohou do 01.08.2022 fakultným koordinátorom programu.

Viac informácií o podujatiach: