Medzinárodná letná škola FON - University of Belgrade

Medzinárodná letná škola FON - University of Belgrade

Univerzita v Belehrade – Fakulta organizačných vied (FON) organizuje Medzinárodnú letnú školu.

Je nám potešením pozvať vás na medzinárodnú letnú školu FON na tému „Uvoľnite manažérske zručnosti v digitálnom a dátovo riadenom podnikaní“, ktorá sa bude konať od 21. do 26. augusta 2022 v Belehrade na Univerzite Belehrad - Fakulta organizačných vied.

FON Summer School 2022 je program, ktorý študentom posledného ročníka a študentom magisterského štúdia ponúka možnosť upgradovať si akademické a praktické zručnosti v oblasti manažmentu, informačných systémov a technológií. Program pozostáva z interaktívnych prednášok a workshopov pokrývajúcich oblasti: rozhodovanie na základe údajov pomocou Power BI, marketingové a predajné stratégie, technológie veľkých dát, obchodné modely a dizajn. Súčasťou programu je aj práca na obchodných zručnostiach, prezentácia a písanie životopisu. Účastníci letnej školy získajú certifikát o absolvovaní a 2 ECTS.

Okrem času na vzdelávanie a workshopy budú mať účastníci čas aj na socializáciu, navštevovanie kultúrnych podujatí a spoznávanie mesta Belehrad.

Viac informácií o letnej škole a postupe prihlášky nájdete na: