Digitálny týždeň Université Côte d'Azur

Digitálny týždeň Université Côte d'Azur

Radi by sme vás informovali, že Université Côte d'Azur po prvýkrát organizuje medzinárodný týždeň „Digitálny týždeň“ otvorený pre všetkých našich medzinárodných a lokálnych partnerov od 27. júna do 1. júla 2022.

Počas tohto týždňa sa budete môcť zúčastniť konferencií a workshopov o digitálnych mäkkých zručnostiach, digitálnom vzdelávaní, virtuálnej mobilite, digitálnom cestovnom ruchu, kreatívnom a kultúrnom priemysle pod vedením etablovaných medzinárodných podnikateľov, odborníkov z praxe a akademikov. Budeme diskutovať o digitálnych inováciách a digitálnych dopadoch na vznikajúce a moderné oblasti.

Môžete tiež zorganizovať stretnutia a návštevy kolegov z oddelenia orientácie a výučby na Université Côte d’Azur.

Predbežný program rokovania: pdf

V prípade záujmu si môžete pripraviť svoj projekt Erasmus mobility a zároveň sa na toto podujatie zaregistrovať cez tento odkaz: https://univ-cotedazur.eu/events/digital-week

Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tejto adrese: digitalweek2022@univ-cotedazur.fr