Konferencia ACCA: Future of Governance

Konferencia ACCA: Future of Governance

Pripojte sa k nám na ďalšej konferencii ACCA CEE CPD s názvom „Budúcnosť vládnutia“ organizovanej spolu s Envisiou. Podujatie sa uskutoční 12. mája 2022 (štvrtok) od 14:30 do 17:45 SELČ.

Prostredníctvom tohto podujatia, ako aj prostredníctvom iných aktivít, sa snažíme podporovať zodpovedné riadenie spoločnosti a pripraviť spoločnosti a ich predstavenstvo na budúce výzvy.

Rečníkmi na konferencii sú profesionáli z oblasti podnikového riadenia a financií na vysokej úrovni, členovia predstavenstva, akademici a odborníci z celej strednej a východnej Európy. Medzi nimi s hrdosťou môžeme spomenúť:

• Didier Reynders, zodpovedný komisár, Generálne riaditeľstvo pre spravodlivosť a spotrebiteľov, Komisia EÚ
  • Nicolae Ciucă, predseda vlády Rumunska, rumunská vláda
  • Salla Saastamoinen, generálna riaditeľka, Generálne riaditeľstvo pre spravodlivosť a spotrebiteľov, Komisia EÚ
  • Maggie McGhee, výkonná riaditeľka pre stratégiu a riadenie ACCA
  • Prof. Andrew Kakabadse, predseda Envisia, Henley Business School Directorate Forum, University of Reading
  • Prezidenti a generálni riaditelia národných búrz v regióne
  • Zástupcovia IOSCO, nadácie Value Reporting a tiež top korporácie

Okrem hlavných prejavov sa na konferencii uskutočnia dve panelové zasadnutia; prvý sa zameriava na správu a riadenie spoločností v súvislosti s kapitálovým trhom a činnosťami búrz a druhý na súčasné trendy v oblasti správy a riadenia spoločností a ich predpokladaný vplyv (odvodený z najnovších iniciatív EÚ v oblasti správy a riadenia spoločností).

Program podujatia a registrácia: https://myconnector.ro/virtual/future-of-governance-conference/1041