Deň digitálnej výučby @TU Ilmenau, 29. marca 2022

Deň digitálnej výučby @TU Ilmenau, 29. marca 2022

Nemecká Technická univerzita Ilmenau Vás srdečne pozýva zúčastniť sa ich dňa digitálnej výučby, ktorý sa uskutoční 29. marca 2022 (9:00-12:30 UTC+1) online (cez Webex) a v angličtine!

Podujatie poskytuje komunite vyššieho vzdelávania priestor na výmenu diskurzov a skúseností o aktuálnych aspektoch digitálneho vyučovania. Účasť TU Ilmenau na výzve DAAD pre medzinárodné digitálne programy (projekt VEDIAS, financovaný BMBF) ovplyvnila najmä formát podujatia.

Počas podujatia 29. marca bude prezentovaných množstvo interných a externých príspevkov univerzity na témy ako gamifikácia v digitálnom vyučovaní, etika digitálneho testovania, sociálna virtuálna realita a digitálne laboratóriá (v rôznych formátoch: keynote, krátke vstupy, správy o skúsenostiach a mini-workshopy). Priestor bude aj na diskusiu.

Príspevky na prezentáciu je možné stále posielať do 28. februára a registrácia na podujatie (bezplatne) je možná do 18. marca 2022.

Link na registráciu: https://www.tu-ilmenau.de/en/events/digital-teaching-day