Ponuka letnej školy na Masarykovej univerzite v Brne

Ponuka letnej školy na Masarykovej univerzite v Brne

V júli 2021 sme mohli osobne uskutočniť niekoľko programov letných škôl – a študenti a učitelia ich prijali veľmi dobre (pozri napr. www.ceitec.eu/research-lab-internship-at-ceitec-as-a-gateway- pre-úspešnú-kariéru-vo vede/t10822). To nám dáva nádej, že dokážeme zdieľať našu vášeň pre strednú Európu a poskytnúť študentom vynikajúci akademický, ale aj kultúrny zážitok aj v lete 2022. V júni a júli budeme ponúkať tri typy programov. Zameriavame sa na rôzne disciplíny a na študentov na rôznych úrovniach ich štúdia. Zaväzujeme sa zabezpečiť starostlivosť a pomoc každému študentovi a jeho potrebám a zostávame flexibilní, najmä vo svetle pandemickej situácie. To zahŕňa plné vrátenie peňazí v prípade zrušenia programu.
Pozrite si priložený súhrn všetkých týchto príležitostí a pomôžte nám so zdieľaním. Ak chcete zdieľať nejaké konkrétne kurzy na svojich účtoch sociálnych médií, nájdite pre vás naše predpripravené príspevky na Facebooku a Instagrame s partnerskými zľavami už započítanými do ceny.

Súhrn príležitostí: drive.google.com/drive/folders/1wNNu7w39nlmCADjJl5Dj-dqGhKsZqP_t?usp= zdieľanie

Viac info a deadliny:  .pdf

Stránka univerzity: