Workshop "Doktorandské štúdium na ekonomických fakultách" (15.12.)

Workshop "Doktorandské štúdium na ekonomických fakultách" (15.12.)

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,
pozývam Vás na workshop "Doktorandské štúdium na ekonomických fakultách", ktorý sa bude konať dňa 15. decembra 2021 (streda) o 10:00 prostredníctvom telekonferenčného systému Cisco webex linku nájdete v priloženom programe.

Téma workshopu: "Výzvy pre doktorandské štúdium na ekonomických fakultách v Slovenskej republike a Českej republike v súvislosti s internacionalizáciou doktorandského štúdia a rastúcimi požiadavkami zo strany akreditačných agentúr".
Ciel workshopu: "Diseminácia poznatkov a skúsenosti ekonomických fakúlt v Slovenskej republike a Českej republike so zvyšovaním kvality doktorandského štúdia".

Workshop predstavuje prvotnú iniciatívu rodiacej sa neformálnej platformy pre rozvíjanie vzájomnej spolupráce medzi ekonomickými fakultami v Slovenskej republike a Českej republike, ktorej cieľom bude zdieľanie a ďalšie formovanie best practices v oblasti zvyšovania kvality doktorandského štúdia.

Poster a program workshopu.

Tešíme sa na Vašu účasť.

Rajmund Mirdala