Košické ekonomické fórum (KEF) - 21.04.2021

Košické ekonomické fórum (KEF) - 21.04.2021

Vážené kolegyne, vážení kolegovia,
dňa 21. apríla 2021 (streda) o 11:00 vystúpi v rámci on-line Košického ekonomického fóra (KEF) prostredníctvom systému cisco webex pán prof. Jan Pokrivčák, profesor medzinárodnej a poľnohospodárskej ekonómie s témou "The impact of producer organizations on farm performance: The case study of large farms from Slovakia".

Krátke bio pána prof. Pokrivčáka (tiež tu: https://spu.fem.uniag.sk/fem/pokrivcak/):

Ján Pokrivčák je profesorom medzinárodnej a poľnohospodárskej ekonómie na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre. Vyštudoval kvantitatívne metódy na Cornellovej univerzite, operačný výskum na SPU v Nitre, ekonómiu na Chapmanove univerzite a poľnohospodársku ekonómiu na K.U. Leuven. Bol konzultantom Svetovej banky, FAO a pracoval na mnohých vedeckých aj odborných projektoch pre Európsku komisiu a Joint Research Centre. Odborne garantoval výstupy Inštitútu poľnohospodárskej politiky pri MPRV SR a poľnohospodársku časť projektu podpory Najmenej rozvinutých okresov na Úrade vlády SR. Publikoval v Food Policy, Energy Economics, European Review of Agricultural Economics, Journal of Agricultural Economics a pod. Je členom riadiaceho výboru Európskej asociácie poľnohospodárskych ekonómov.

Poster

Prezentácia

Po vystúpení bude nasledovať diskusia, do ktorej verím, že účastníci radi prispejú podnetnými otázkami a názormi.
Tešíme sa na Vašu účasť.

Rajmund Mirdala