Science and Research

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Projektová činnosť

Všetky projekty riešené/plánované na EkF TUKE

Aktuálne projektové výzvy sú od februára 2016 zverejňované na fakultnom intranete.


Aktuálne riešené projekty na EkF TUKE


CITYCIRCLE - CENTRÁ OBEHOVEJ EKONOMIKY V PERIFÉRNYCH MESTSKÝCH STREDISKÁCH STREDNEJ EURÓPY (z angl. BRINGING CIRCULAR ECONOMY TO PERIPHERAL URBAN CENTRES)

Cieľom projektu CITYCIRCLE je podpora transferu inovácií a technológií a zlepšenie služieb a obchodných modelov v rámci miest situovaných v periférnych regiónoch. Výsledkom projektových aktivít budú nástroje a znalosti vychádzajúce z obehového hospodárstva, napomáhajúc vzniku novej dlhodobo-udržateľnej generácie inovatívnych riešení mestských ekosystémov.

Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.interreg-central.eu/Content.Node/CITYCIRCLE.html

A nájdete nás aj na Facebooku https://www.facebook.com/CitycircleInterregCentral/


I-CARE-SMART - Inovatívny ekosystém pre inteligentnú starostlivosť o starších ľudí  (z angl. Innovation Ecosystem for Smart Elderly Care)

Cieľom projektu je vytvorenie a posilnenie spolupráce s organizáciami, ktoré sú schopne poskytnúť najmodernejšie technológie v zdravotníctve a sociálnej starostlivosti pre starších.

 

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.interreg-central.eu/I-CARE-SMART

A nájdete nás aj na Facebooku https://www.facebook.com/icare.smart.ue/


Projekt RECORD - Regions in Europe Coordinate and Optimize innovation and competitiveness policy instruments towaRDs improving the sustainability of transport - study case of SMEs in the railway sector

Ekonomická fakulta TUKE participuje na riešení medzinárodného projektu RECORD, ktorého cieľom je podporiť konkurencieschopnosť a inovačný potenciál malých a stredných podnikov v železničnom sektore.

 Oficiálna projektová web stránka

 


  Oficiálna web stránka Interreg Europe

 


Dokumenty na stiahnutie:


 Projekt CABCIN -  Establishment of Capacity Building Centers as a sustainable solution to raise the standards of teaching staff in Indian HEIs