Faculty

MonTueWedThuFriSatSun
Loading backend data

Zamestnanci

SEKRETARIÁT DEKANA:

Ing. Katarína CSANKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 76
Číslo faxu: +421 55 602 80 46
E-mail: Katarina.Csankova@tuke.sk


ŠTUDIJNÉ ODDELENIE:

E-mail: studijne.ekf@tuke.sk

Mgr. Beáta FECOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 57
E-mail: Beata.Fecova@tuke.sk

 

Miroslava POJEROVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 57
E-mail: Miroslava.Pojerova@tuke.sk

 

EKONOMICKÝ REFERÁT:

Anna KOREČKOVÁ - rozpočet, VHČ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 72
E-mail: Anna.Koreckova@tuke.sk

 

Eva LACZKOVÁ - správa majetku fakulty, pokladňa
Číslo telefónu: +421 55 602 32 65
E-mail: Eva.Laczkova@tuke.sk

 

REFERÁT PRE VÝSKUM, VÝVOJ A ROZVOJ:

Ing. Darina VOJTEKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 58
E-mail: Darina.Vojtekova@tuke.sk

 

TAJOMNÍČKA:

Ing. Lenka VEJAČKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 71
Číslo faxu: +421 55 602 80 46
E-mail: Lenka.Vejackova@tuke.sk


VODIČ:

Ľubomír EPERJEŠI
Číslo telefónu: +421 55 602 33 17
E-mail: Lubomir.Eperjesi@tuke.sk

 


KATEDRA FINANCIÍ

Vedúca katedry:

doc. Ing. Anna BÁNOCIOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 85
E-mail: Anna.Banociova@tuke.sk

 

Personálne obsadenie katedry:

Profesori a docenti:

 

prof. RNDr. Vincent ŠOLTÉS, CSc.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 45
E-mail: Vincent.Soltes@tuke.sk

 

prof. Ing. Vladimír GAZDA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 83
E-mail: Vladimir.Gazda@tuke.sk

 

doc. Ing. Alena ANDREJOVSKÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 88
E-mail: Alena.Andrejovska@tuke.sk

 

doc. Ing. Anna BÁNOCIOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 85
E-mail: Anna.Banociova@tuke.sk

 

doc. Ing. MVDr. Ján BULECA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 88
E-mail: Jan.Buleca@tuke.sk

 

doc. Ing. Lenka MALIČKÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 26 65
E-mail: Lenka.Malicka@tuke.sk

 

Odborní asistenti:

Ing. Radoslav BAJUS, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 82
E-mail: Radoslav.Bajus@tuke.sk

 

Ing. Martina BOBRIKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 46
E-mail: Martina.Rusnakova@tuke.sk

 

Ing. Lenka HUDÁKOVÁ STAŠOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 86
E-mail: Lenka.Stasova@tuke.sk

 

Ing. Lucia MIHÓKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 46
E-mail: Lucia.Mihokova@tuke.sk

 

Ing. Ľubica ŠTIBLÁROVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 26 65
E-mail: Lubica.Stiblarova@tuke.sk

 

Ing. Monika TIMKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 46
E-mail: Monika.Timkova@tuke.sk

 

Ing. Andrea TKÁČOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 82
E-mail: Andrea.Tkacova@tuke.sk

 

Ing. Peter TÓTH, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 87
E-mail: Peter.Toth@tuke.sk

 

Ing. Radoslav TUŠAN, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 86
E-mail: Radoslav.Tusan@tuke.sk

 

Ing. Slavomíra ŤAHLOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 46
E-mail: Slavomira.Tahlova@tuke.sk

 

Ing. Martin ZORIČÁK, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 82
E-mail: Martin.Zoricak@tuke.sk

 

Interní doktorandi:

Ing. Katarína ILČÍKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 63
E-mail: Katarina.Ilcikova@tuke.sk

 

Ing. Denisa KOČANOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 89
E-mail: Denisa.Kocanova@tuke.sk

 

Ing. Veronika KONEČNÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 24 74
E-mail: Veronika.Konecna@tuke.sk

 

Ing. Nikola ŠUBOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 89
E-mail: Nikola.Subova@tuke.sk

 

Ing. Róbert ORAVSKÝ
Číslo telefónu: +421 55 602 24 75
E-mail: Robert.Oravsky@tuke.sk

 

Externí doktorandi:

Ing. Zuzana ČARNOGURSKÁ
Číslo telefónu:
E-mail: Zuzana.Carnogurska@tuke.sk

 

Ing. Michala INKÁBOVÁ
Číslo telefónu:
E-mail: Michala.Inkabova@tuke.sk@tuke.sk

 

Ing. Martina REGASKOVÁ
Číslo telefónu:
E-mail: Martina.Regaskova@tuke.sk

 


KATEDRA EKONÓMIE

Vedúca katedry:

 

doc. Ing. Marianna SINIČÁKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 62
E-mail: Marianna.Sinicakova@tuke.sk

 

Personálne obsadenie katedry:
 

Emeritný profesor:

prof. Ing. Štefan SAMSON, CSc.
Číslo faxu: +421 55 602 33 04
E-mail: Stefan.Samson@tuke.sk

 

Docenti:

doc. Ing. Júlia ĎURČOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 05
E-mail: Julia.Durcova@tuke.sk

 

doc. Ing. Rajmund MIRDALA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 90
E-mail: Rajmund.Mirdala@tuke.sk

 

doc. Ing. Marianna SINIČÁKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 62
E-mail: Marianna.Sinicakova@tuke.sk

 

Odborní asistenti:

Ing. Ľudmila BARTÓKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 22 13
E-mail: Ludmila.Bartokova@tuke.sk

 

Ing. Marek GRÓF, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 06
E-mail: Marek.Grof@tuke.sk

 

Ing. Gabriela KOĽVEKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 22 86
E-mail: Gabriela.Kolvekova@tuke.sk

 

PhDr. Daniela PALAŠČÁKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 05
E-mail: Daniela.Palascakova@tuke.sk

 

Ing. Manuela RAISOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 22 86
E-mail: Manuela.Raisova@tuke.sk

 

PhDr. Tatiana SOROKOVÁ, PhD.
Koordinátorka práce so študentmi so špecifickými potrebami.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 06
E-mail: Tatiana.Sorokova@tuke.sk

 

Ing. Veronika ŠULIKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 04
E-mail: Veronika.Sulikova@tuke.sk

 

Ing. Jana ZAUSINOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 22 13
E-mail:Jana.Zausinova@tuke.sk

 

Interní doktorandi:

Ing. Tomáš MUŠINSKÝ
Číslo telefónu: +421 55 602 22 39
E-mail: Tomas.Musinsky@tuke.sk

 

Ing. Dominika ORAVCOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 22 39
E-mail: Dominika.Oravcova@tuke.sk

 

Ing. Marek PEKARČÍK
Číslo telefónu: +421 55 602 22 39
E-mail: Marek.Pekarcik@tuke.sk

 

Ing. Lenka VYROSTKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 22 39
E-mail: Lenka.Vyrostkova@tuke.sk

 


KATEDRA REGIONÁLNYCH VIED A MANAŽMENTU

Vedúci katedry:

 

doc.Ing. Peter DŽUPKA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 95
E-mail: Peter.Dzupka@tuke.sk

 

Personálne obsadenie katedry:

Profesori:

 

prof. RNDr. Oto HUDEC, CSc.
Číslo telefónu: +421 55 602 3303
Číslo faxu: +421 55 602 8046
E-mail: Oto.Hudec@tuke.sk

 

Docenti:

doc. Ing. Peter BURGER, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 33 09
E-mail: Peter.Burger@tuke.sk

 

doc.Ing. Peter DŽUPKA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 95
E-mail: Peter.Dzupka@tuke.sk

 

doc. Ing. Miriam ŠEBOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 97
E-mail: Miriam.Sebova@tuke.sk

 

doc. Ing. Nataša URBANČÍKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 94
E-mail: Natasa.Urbancikova@tuke.sk

 

doc. Ing. Tomáš ŽELINSKÝ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 93
E-mail: Tomas.Zelinsky@tuke.sk

 

Odborní asistenti:

Ing. Veronika ĎURICOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 97
E-mail: Veronika.Duricova@tuke.sk

 

Ing. Slávka KLASOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 93
E-mail: Slavka.Klasova@tuke.sk

 

Ing. Iveta KOROBANIČOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 96
E-mail: Iveta.Korobanicova@tuke.sk

 

Ing. Matúš KUBÁK, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 96
E-mail: Matus.Kubak@tuke.sk

 

Mgr. Ing. Tomáš MALATINEC, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 97
E-mail: Tomas.Malatinec@tuke.sk

 

Ing. JUDr. Peter NEMEC
Číslo telefónu: +421 55 602 24 71
E-mail: Peter.Nemec@tuke.sk

 

Interní doktorandi:

Ing. Jozef BĽANDA
Číslo telefónu: +421 55 602 32 19
E-mail: Jozef.Blanda@tuke.sk

 

Ing. Žofia SINČÁKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 19
E-mail: Zofia.Sincakova@tuke.sk

 

Ing. Barbora TÓTHOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Barbora.Tothova@tuke.sk

 

Mgr. et Mgr. Zuzana RÉVÉSZOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 19
E-mail: Zuzana.Reveszova@tuke.sk

 

Vedecko výskumní pracovníci:

Ing. Viliam KOVÁČ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 87
E-mail: Viliam.Kovac@tuke.sk

 

Externí prednášajúci:

hosťujúci profesor Dr.h.c. Ernst Andreas ZIEGLER, Junior-Universität Wuppertal, SRN

prof. Dr. Lambert KOCH, Bergische Universität Wuppertal, Schumpeter School of Business and Economics, SRN,

Prof. Dr. Martin UZIK, Die Hochschule für Wirtschaft und Recht Berlin, SRN.
 


KATEDRA BANKOVNÍCTVA A INVESTOVANIA

Vedúci katedry:

 

doc. Ing. Jozef GLOVA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 78
E-mail: Jozef.Glova@tuke.sk
Web: www.tuke.sk/glova

 

Personálne obsadenie katedry:
 

Profesori a docenti:

prof. Ing. TomአSABOL, CSc.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 59
Číslo faxu: +421 55 602 32 58
E-mail: Tomas.Sabol@tuke.sk

 

doc. Ing. Radoslav DELINA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 79
Číslo faxu: +421 55 602 09 83
E-mail: Radoslav.Delina@tuke.sk

 

doc. Ing. Jozef GLOVA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 78
E-mail: Jozef.Glova@tuke.sk
Web: www.tuke.sk/glova

 

doc. Ing. Kristína KOČIŠOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 57
E-mail: Kristina.Kocisova@tuke.sk

 

doc. Ing. Michal ŠOLTÉS, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 76
E-mail: Michal.Soltes@tuke.sk

 

Odborní asistenti:

Ing. Radovan DRÁB, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 81
E-mail: Radovan.Drab@tuke.sk

 

Ing. Ľudmila PAVLIKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 77
E-mail: Ludmila.Pavlikova@tuke.sk

 

Ing. Jozef PORVAZNÍK, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 81
E-mail: Jozef.Porvaznik@tuke.sk

 

Ing. Jakub SOPKO, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 24 41
E-mail: Jakub.Sopko@tuke.sk

 

Ing. Tomáš ŠTOFA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 21 57
E-mail: Tomas.Stofa@tuke.sk

 

Ing. Leoš ŠAFÁR, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 24 41
E-mail: Leos.Safar@tuke.sk

 

Interní doktorandi:

Ing. Anton ČORŇÁK
Číslo telefónu: +421 55 602 62 67
E-mail: Anton.Cornak@tuke.sk

 

Ing. Darya DANCAKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Darya.Dancakova@tuke.sk

 

Ing. Michaela KAVČÁKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Michaela.Kavcakova@tuke.sk

 

Ing. Oleg KOVÁČ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 67
E-mail: Oleg.Kovac@tuke.sk

 

Ing. Marek MACIK
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Marek.Macik@tuke.sk

 

Ing. Lucia NOVÁKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 24 75
E-mail: Lucia.Novakova@tuke.sk

 

Ing. Adriana NOVOTNÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Adriana.Novotna@tuke.sk

 

Ing. Renáta OLEJÁROVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 24 74
E-mail: Renata.Olejarova@tuke.sk

 

Ing. Eva PETROVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 24 75
E-mail: Eva.Petrova@tuke.sk

 

Ing. Oliver PISÁR
Číslo telefónu: +421 55 602 24 74
E-mail: Oliver.Pisar@tuke.sk

 

Ing. Erik SUCHÝ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Erik.Suchy@tuke.sk

 

Ing. Katarína SYNČÁKOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 63
E-mail: Katarina.Syncakova@tuke.sk

 

Ing. Miriama TARHANIČOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 02
E-mail: Miriama.Tarhanicova@tuke.sk

 


KATEDRA APLIKOVANEJ MATEMATIKY A HOSPODÁRSKEJ INFORMATIKY

Vedúci katedry:

 

doc. RNDr. Jozef BUCKO, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 66
Číslo faxu: 055 - 633 09 83
E-mail: Jozef.Bucko@tuke.sk

 

Personálne obsadenie katedry:
 

Docenti:

doc. RNDr. Jozef BUCKO, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 66
E-mail: Jozef.Bucko@tuke.sk

 

Odborní asistenti:

RNDr. Július CZAP, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 73
E-mail: Julius.Czap@tuke.sk

 

RNDr. Erika LIPTÁKOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 74
E-mail: Erika.Liptakova@tuke.sk

 

Mgr. Alena MOJSEJOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 74
E-mail: Alena.Mojsejova@tuke.sk

 

Ing. Miroslava NYULÁSZIOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 68
E-mail: Miroslava.Nyulasziova@tuke.sk

 

Ing. Dana PAĽOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 68
E-mail: Dana.Palova@tuke.sk

 

RNDr. Libuša RÉVÉSZOVÁ, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 61
E-mail: Libusa.Reveszova@tuke.sk

 

RNDr. Peter ŠUGEREK, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 73
E-mail: Peter.Sugerek@tuke.sk

 

Ing. Martin VEJAČKA, PhD.
Číslo telefónu: +421 55 602 32 69
E-mail: Martin.Vejacka@tuke.sk

 

Vedecko-technickí zamestnanci:

Ing. Michal KOČIŠ
Číslo telefónu: +421 55 602 32 60
E-mail: Michal.Kocis@tuke.sk

 

Mgr. Adela SZALAYOVÁ
Číslo telefónu: +421 55 602 33 16
E-mail: Adela.Szalayova@tuke.sk

 

Interní doktorandi:
 

Ing. Emil EXENBERGER
Číslo telefónu: +421 55 602 24 75
E-mail: Emil.Exenberger@tuke.sk