Letná škola ERASMUS - Green Innovative Moving Entrepreneurship (GIME) 4. - 14. september 2023

V mene International School for Social and Business Studies by sme radi srdečne privítali každého z Vás na letnej škole. S radosťou vám oznamujeme, že máme stále otvorené miesta pre tohtoročnú letnú školu Erasmus, ktorá sa uskutoční  v septembri 2023 a ponesie názov Green Innovative Moving Entrepreneurship. Konať sa bude od 4. do 14. septembra 2023  v International School for Social and Business Studies v Celje (Slovinsko). Letná škola je výsledkom partnerského projektu európskych univerzít a fakúlt zo Slovinska, Portugalska, Poľska a Rumunska.

Názov: „Green Innovative Moving Entrepreneurship (GIME)“ v rámci programu Blended Intensive Program (BIP).

Časová os: Intenzívny 9-dňový osobný program od 4. do 14. septembra 2023 + virtuálne stretnutia.

Green Focus: Program podporuje kreativitu a inovácie v oblasti udržateľnej mobility, najmä ekologických riešení bicyklov.

Aplikácia v reálnom živote: The New Bike Company, slovinská spoločnosť ekologickej mobility, slúži ako prípadová štúdia programu.

Štruktúra kurzu: Účastníci sa zúčastňujú praktických workshopov zameraných na vytváranie inovatívnych, ekologických obchodných modelov.

Akademické uznanie: Po dokončení získajú účastníci 6 kreditov ECTS. Vyžaduje sa znalosť angličtiny na úrovni B2.

Poradenstvo: Profesori poskytujú komplexnú podporu počas celého kurzu.

Výsledok: Študenti vytvárajú inovatívne podnikateľské nápady podporujúce zelenú mobilitu, čím vytvárajú základňu pre potenciálne startupy a príležitosti na franchising.

Úloha účastníka: Účastníci prispievajú ku globálnej ekologickej transformácii v sektore podnikania a mobility, pričom podporujú udržateľné postupy.

Uvítací večierok: Začnite program živým uvítacím večierkom v prvý deň, ktorý podporí vytváranie sietí a kamarátstvo medzi účastníkmi.

Ďalšie aktivity: Vychutnajte si kultúrne a rekreačné aktivity vrátane prehliadok mesta, hľadania pokladov a medzinárodnej aktivity pri varení, kde účastníci predvádzajú tradičné jedlá zo svojich domovských krajín.

Ubytovanie a strava: V hosteli MCC je k dispozícii cenovo dostupné ubytovanie s lacnými možnosťami raňajok a obeda.

Účasťou na BIP sa študenti zapoja do holistického vzdelávania a kultúrnej skúsenosti, ktorá podporuje kreativitu, inováciu a udržateľnosť.

Info balíček: PDF1
Viac info BIP: PDF2