LYNX podporuje talenty 2020

EkF TUKE spolupracuje so spoločnosťou LYNX - spoločnosť s ručením obmedzeným Košice, v rámci programu "LYNX podporuje talenty". Aj v toto akademickom roku prebehla súťaž o najlepšiu diplomovú prácu. Dňa 12.6.2020 na Ekonomickej fakulte TUKE odovzdal našej čerstvej absolventke, Ing. Csille Dóčovej v mene spoločnosti LYNX, riaditeľ pre vonkajšie vzťahy, Ing. Martin Kollár ocenenie za najlepšiu diplomovú prácu. Školiteľkou diplomovej práce na tému "Priame zahraničné investície versus automobilový priemysel v krajinách strednej a východnej Európy" bola doc. Ing. Marianna Siničáková, PhD. z Katedry ekonómie. Ocenenej absolventke srdečne blahoželáme a prajeme jej úspešný štart jej pracovnej kariéry.