„Medzinárodný týždeň udržateľnosti“ – Berlin School of Economics and Law

„Medzinárodný týždeň udržateľnosti“ – Berlin School of Economics and Law

Berlin School of Economics and Law organizuje v dňoch 4. – 12. a 18. – 21. novembra 2022 „Medzinárodný týždeň udržateľnosti“.

Podujatie otvára multidisciplinárne pohľady na témy udržateľnosti a zodpovednosti. Umožňuje účastníkom navštevovať semináre, workshopy, exkurzie a rolové hry vyučované učiteľmi z rôznych častí sveta. Okrem toho môžu účastníci pracovať na výzvach zo skutočného života, ktoré poskytujú skutočné spoločnosti, mimovládne organizácie a neziskové organizácie.

Študenti si môžu vybrať, či sa zúčastnia časti 1 alebo časti 2 alebo celého programu a získajú až 5 ECTS.

Účasť na podujatí je bezplatná.

Viac informácií: