Pozvánka na ACCA’s Global Virtual University Conference

Pozvánka na ACCA’s Global Virtual University Conference

Táto jedinečná online konferencia spojí odborníkov z celého sveta stimulovať nápady, diskusie a udržateľné akcie v budúcnosti učenia, stratégie pre zmiešaný vzdelávací svet, rozvoj zručnosti a talent zajtrajška.

Čo očakávať

• Živé odborné panely diskutovajúce o stratégiách prehodnotenia a zmiešaný svet, talent na zajtrajšok, príprava na sieť nulový prechod a budúcnosť rozvoja zručností k zabezpečenie zamestnateľnosti.
  • Živé stretnutia vrátane okrúhlych stolov na Ed Tech a medzinárodná mobilita.
  • Odľahčovacie stretnutia OnDemand o akreditácii, študentská angažovanosť v online prostredí, stáže a pracovné miesta v online svete, ACCA Career Navigator a začlenenie ACCA do programov.
  • Vytváranie sietí skupín na stimuláciu diskusie okolo čistého nulového prechodu, zamestnateľnosť, stáže a spolutvorba kurzu s ACCA.
  • Celá konferencia bude zaznamenaná online, takže máte prístup k týmto zdrojom, nech ste kdekoľvek, a kedykoľvek budete potrebovať.

Dátum online konferencie: 31.máj, 8:00 - 17:00 BST

Registrácia: https://outsourced-events.idloom.events/acca-global-university-conference-2022