Bukurešťská letná univerzita 2022

Bukurešťská letná univerzita 2022

S potešením oznamujeme, že Bukurešťská univerzita ekonomických štúdií a Študentská únia Bukurešťskej univerzity ekonomických štúdií prostredníctvom Študentského senátu s vedeckým mentorstvom Fakulty financií a bankovníctva (FABBV) zorganizujú toto nadchádzajúce leto medzi 14. a 28. augusta 2022, 16. ročník Bukurešťskej letnej univerzity s nasledujúcou témou: „Fintech – výzvy pre finančné služby“.

Pevne veríme, že Bukurešťská letná univerzita je skvelou príležitosťou pre každého študenta so záujmom o štúdium v ​​zahraničí, ktorá mu ponúka možnosť naučiť sa veľa vecí o globálnej ekonomike a o našej krajine. Sľubujeme vám dva týždne plné zaujímavých kurzov, úžasných výletov a nezabudnuteľných spomienok.

Viac podrobností o možnostiach prihlášky alebo informácie o tomto projekte nájdete na oficiálnej webovej stránke Bukurešťskej letnej univerzity: www.bsu.ase.ro, prostredníctvom našej facebookovej stránky www.facebook.com/BSU.2022, zaslaním e-mailu na application@bsu.ase.ro alebo v tomto pdf.