Klimatická akadémia

Karpatský rozvojový inštitút v spolupráci s Ekonomickou fakultou TUKE pripravil pre vás klimatickú akadémiu.

Ide o sériu piatich pondelkových prednášok a diskusií, ktoré ponúknu pohľady na klimatickú zmenu z rôznych úrovní. Začneme na globálnom leveli a postupne sa cez európsku a národnú úroveň dostaneme do našich miest. Nevynecháme ani podniky a aktívnych občanov.

Účasť na prednáške je podmienená REGISTRÁCIOU na linku.

O zmene klímy a jej prejavoch dnes možno počuť a čítať stále častejšie. Vieme, že je dôsledkom ľudskej činnosti a hrozbou pre súčasné a budúce fungovanie spoločnosti. O tom, ako tomuto komplexnému problému rozumieť a čeliť, budú prednášať a diskutovať zaujímaví hostia Klimatickej akadémie počas nasledujúcich týždňov, vždy v pondelok v čase 15:10 - 16:40.

Prednášky sú primárne zamerané pre vysokoškolských študentov a študentky, avšak veľmi radi privítame každého, kto má záujem rozšíriť si poznanie a diskutovať o klimatickej zmene.

Dalšie informácie sú na stránke.