POLICY HACKATON: AKO ZLEPŠIŤ CYKLODOPRAVU V SAMOSPRÁVACH NA SLOVENSKU

POLICY HACKATON: AKO ZLEPŠIŤ CYKLODOPRAVU V SAMOSPRÁVACH NA SLOVENSKU

Technická univerzita v Košiciach, Euractiv Slovensko a Združenie samosprávnych krajov SK 8 organizujú policy hackaton na tému rozvoja cyklodopravy v slovenských regiónoch. Hackaton je určený pre študentov a mladých ľudí vo veku do 30 rokov a prebehne v dňoch 27. – 29. apríla 2021 online formou.

Ďalšie informácie sú na stránke:

Do hackatonu sa môžu súťažiaci prihlasovať v 3- alebo 4-členných tímoch na tomto odkaze.

Prvé dva dni hackatonu budú súťažné tímy hľadať policy riešenie na nižšie uvedenú výzvu. K dispozícii bude tímom niekoľko odborných mentorov, ktorí svojimi praktickými či teoretickými znalosťami a radami pomôžu tímom nastaviť ich policy riešenie. Výsledkom tímovej práce bude záverečná online prezentácia, prostredníctvom ktorej tímy predstavia svoje policy riešenie odbornej porote. Porota po konzultácii určí víťazný tím, ktorý bude následne odmenený.