Online propagačné podujatie na predstavenie aplikácie Erasmus+

Online propagačné podujatie na predstavenie aplikácie Erasmus+

Vážení kolegovia, milí študenti,

Radi by sme Vás informovali o novej verzii aplikácie Erasmus+, ktorá umožní zhromažďovať všetky informácie a služby o ich mobilite vrámci programu Erasmus+ na jednom mieste.

Spustenie aplikácie Erasmus+

Pri tejto príležitosti, Európska komisia spolu s Európsku študentskou sieťou a Európskou univerzitnou nadáciou organizuje propagačné podujatie na oficiálne predstavenie a spustenie vylepšenej aplikácie Erasmus+, ktorá sa uskutoční prostredníctvom videokonferencie Zoom, dňa 28.januára 2021. Viac informácií o programe a registrácii nájdete tu. Nová aplikácia je teraz k dispozícii na stiahnutie v obchode Apple a Google play, ako aj pre počítač: https://erasmusapp.eu/.

Online podujatie EYE

Dňa 27.januára 2021 v čase od 11:00 - 12:00 sa uskutoční online zasadnutie European Youth Event (EYE) na tému "Európske univerzity - Ako môžu študenti formovať tieto univerzity budúcnosti?". Priamy prenos budete môcť sledovať na facebookovej stránke relácie.